Komende maandag werkt SHIB mee aan het tv programma Café Tinto op de zender Family7. Café Tinto is het nieuwe live ochtendprogramma van Family7, dagelijks van 9.30 uur tot 11.00 uur.
Elke dag zitten er drie gasten aan tafel bij presentator Evert ten Ham. Iedere gast met zijn eigen verhaal of onderwerp. Maandag zit Jetze Baas, bestuurslid van SHIB, bij hem aan tafel. Een ontspannen gesprek aan de koffietafel, onder andere over SHIB.
De uitzending begint om 9.30 uur en duurt tot 11.00 uur. Er is een herhaling op dezelfde dag van 16.00 uur tot 17.30 uur. Daarnaast is de uitzending op internet terug te kijken via http://www.family7.nl/kijken. Mis het niet!


#1 door K.Mariano-Peters op 31/01/2012 - 09:42
Quote
Met projecten van schoolbouw. onderwijs geven, hoop en warmte in de harten van onze medemens in Zuid-Afrika geven! Met de projecten laat je zien dat Jezus niet naar kleur kijkt maar naar het hart van de mens. De deur van het hart van de mensen zal dan opengaan en Jezus mag dan op bezoek gaan. De slagingskans dat Jezus mag wonen in de harten is dan weer afhankelijkvan de concrete stappen die er worden gezet en nazorg als de teams weer naar Nederland vertrekken. br.Karel